caseVaderstadkverneland

Warunki newslettera

W związku z wyrażeniem przez Ciebie zgody na otrzymywanie naszego newslettera informujemy, że: administratorem danych osobowych jest właściciel serwisu internetowego www.agromarketwiewiecko.pl : Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agromarket Sp. z o.o. z siedzibą: Wiewiecko 36 c, 73-155 Węgorzyno, NIP 854-16-48-863.

Twoje dane osobowe będą chronione i przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania Tobie pocztą elektroniczną newslettera zawierającego informacje handlowe, w szczególności informacje o produktach, nowościach i aktualnych promocjach na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Twoje dane będą przez nas przetwarzane do momentu cofnięcia przez Ciebie zgody.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne. Konsekwencją ich niepodania będzie niemożność wysłania Tobie newslettera a więc dostarczania Ci informacji o naszych produktach, nowościach i promocjach.

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Możesz w dowolnym momencie wypisać się z newslettera potwierdzając swoja decyzję poprzez kliknięcie linku dezaktywującego newsletter.

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.