caseVaderstadkverneland

Udane i zdrowe plony

Nawozy rolnicze

Call Banners Newsletter Popup

Jak sprawić, by plony były bujne, a rośliny rosły mocne i zdrowe? Konieczne będą odpowiednie nawozy rolnicze. Oferujemy produkty dla każdego rolnika, a także sadowników czy ogrodników. Szeroki asortyment jest owocem współpracy z wieloma firmami, które zaliczają się do najlepszych producentów nawozów na rynku.

Nawozy rolnicze stosowane są w celu wzbogacenia gleby niezbędnymi dla roślin składnikami odżywczymi. Wybór odpowiedniego preparatu zapewni obfity plon oraz wysoki wzrost roślin. Należy jednak przestrzegać pewnych zasad i przede wszystkim rekomendowanych dawek. Nadmierne zastosowanie nawozów może niestety spowodować efekt odwrotny od zamierzonego, m.in. spowodować gorszą jakość gleby. Nawozy mineralne wykorzystywane w rolnictwie mają minimalizować szkodliwy wpływ chemicznych preparatów na środowisko naturalne.

Jeśli jesteś rolnikiem z okolic Szczecina lub posiadasz gospodarstwo na ternie województwa zachodniopomorskiego, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą nawozów rolniczych.

Profesjonalne nawozy rolnicze

Szeroka gama oferowanych nawozów rolniczych obejmuje produkty azotowe, wieloskładnikowe (NPK) oraz odżywki. Nawozy azotowe w największym stopniu wpływają na zadowalający plon wielu roślin rolniczych, warzywnych oraz ozdobnych ? azot przyczynia się do zwiększenia masy zielonej oraz wpływa bezpośrednio na wzrost rośliny. Nawozy rolnicze wieloskładnikowe to preparaty uniwersalne, przeznaczone do stosowania na wszystkich roślinach. Oprócz składników pokarmowych zawierają także mikroelementy, które pozytywnie działają na rozwój plonu. Zajmujemy się także dystrybucją wapna rolniczego. Współpraca z naszą firmą to korzystne warunki handlowe, pomoc z zakresu doboru i stosowania oferowanych produktów oraz dostawa prosto do klienta. Bogaty asortyment daje gwarancję, że znajdą Państwo u nas wszystko, co jest niezbędne do odpowiedniej ochrony roślin i wzmacniania upraw. To unikalna oferta, z której warto skorzystać, by zadbać o swoje plony.

Co warto wiedzieć o nawozach rolniczych?

Nawozy trzeba dobierać odpowiednio do typu uprawianych roślin oraz do rodzaju gleby. Specjaliści naszej firmy, znajdującej się niedaleko Szczecina, doradzą, który z licznych w asortymencie nawozów rolniczych będzie odpowiedni dla Państwa ziemi. Dostarczamy np. sprawdzone nawozy wspomagające wzrost zbóż. W naszej ofercie znajduje się również możliwość skupu i sprzedaży zboża. Jednym z często używanych wyróżników nawozów jest ich stan skupienia:

  • ciekły – nawozy płynne są wygodne w użyciu i można je stosować cały rok;
  • stały – nawozy granulowane pozwalają na dłuższe uwalnianie substancji odżywczych.

Wszystkich rolników i ogrodników z województwa zachodniopomorskiego zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Kontakt z działem: Nawozy mineralne

Tomasz Kaźmierczak
tel. 606 396 182
e-mail: t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl

Izabela Kudlińska
tel. 692 456 060
e-mail: i.kudlinska@agromarketwiewiecko.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą