caseVaderstadkverneland

Kariera

Jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej, wdrażającą nowoczesne rozwiązania techniczne. Kapitałem, który cenimy wyżej od techniki są nasi pracownicy. Budujemy zespół młodych, kreatywnych, dynamicznych i wysoko wykwalifikowanych ludzi, dzięki którym bez trudu można nas odróżnić od konkurencji. Ich zaangażowanie, doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza z wielu dziedzin przyczynia się do sukcesów całej firmy.

Praca u nas daje możliwości stałego podnoszenia własnych kompetencji, zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju własnej kariery. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, szukającą nowych wyzwań i ceniącą pracę w zespole skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Oferujemy również staże i praktyki.

 • Poszukujemy kierowców ciężarówek C+E

  Praca głównie na wywrotce DMC 40t.
  Mile widziane uprawnienia ADR.
  Praca w systemie 5-cio dniowym, wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek.
  Jeździmy głównie północno-zachodniej części Polski. Sporadycznie wyjazd do Niemiec (do 100-150 km od granicy z Polską).

  Chętnych do dołączenia do naszego zespołu zapraszamy do kontaktu:
  tel. 539-868-312 lub osobiście w dziale transportu w Wiewiecku 36C

Dokumenty aplikacyjne (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy wysyłać na adres:
Anna Bidna

Tel: +48 91 397 18 46
e-mail: kadry@agromarketwiewiecko.pl

W treści e-maila prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonej ofercie pracy (mojej ofercie) dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz innych obowiązujących przepisów, w tym również przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innych przepisów prawa polskiego dotyczących ochrony danych osobowych”.

Oświadczam, że zapoznałem/-łam się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych zawartymi w ogłoszeniu o rekrutacji pracowników.