caseVaderstadkverneland

Maszyny dla Twojego gospodarstwa

Specjalistyczne ciągniki rolnicze Szczecin

Nasza firma, położona w bliskim sąsiedztwie Szczecina, posiada w swojej ofercie wiele modeli profesjonalnych ciągników rolniczych. Wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze najlepszego traktora dla każdego gospodarstwa, w zależności od preferencji właściciela. Ponadto przy sprzedaży ciągników rolniczych nasi specjaliści przedstawią Państwu możliwości dofinansowania zakupu maszyn dla rolników – współpraca z licznymi firmami leasingowymi pozwala nam na tworzenie bardzo korzystnych ofert. Wszystkich właścicieli gospodarstw rolnych z okolic województwa zachodniopomorskiego zapraszamy po najlepszy wybór ciągników rolniczych.

Rola ciągników rolniczych w gospodarstwie

Ciągniki rolnicze to maszyny, bez których trudno wyobrazić sobie pracę na roli. Ich główną funkcją jest wspomaganie innych urządzeń rolniczych, które nie mają własnego napędu. Dzięki swej budowie są to pojazdy uniwersalne, przystosowane do różnych rodzajów terenu i charakteryzujące się dużą zwrotnością.

Ciągnik rolniczy jest kluczowym narzędziem w dzisiejszym rolnictwie, dlatego warto zainwestować w niezawodny, solidny i bezawaryjny sprzęt. Oferowane przez nas ciągniki i traktory to urządzenia wysoce zaawansowane, poprawiające komfort i bezpieczeństwo pracy, niezależnie od rodzaju czy wielkości gospodarstwa. 

Prowadzimy sprzedaż maszyn oraz niezbędnych części i komponentów. Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży, której zaufały już setki zadowolonych klientów. Nasze traktory i ciągniki rolnicze z zachodniopomorskiego to specjalistyczne urządzenia, które usprawniają pracę i zwiększają wydajność każdego gospodarstwa.

Rodzaje ciągników rolniczych

Ciągniki produkowane są w różnych wariantach i konfiguracjach, które pozwalają na dostosowanie ich do różnych zadań i prac rolniczych. Wśród najpopularniejszych warto wymienić przede wszystkim:

  • Ciągniki ogólnego zastosowania, które wykorzystuje się do podstawowych prac w gospodarstwach rolnych. Posiadają mocne silniki i mogą być wyposażone w dodatkowe narzędzia i akcesoria.
  • Ciągniki kompaktowe są mniejsze i bardziej zwrotne niż tradycyjne traktory. Doskonale sprawdzą się do prac w miejscach o ograniczonej przestrzeni.
  • Ciągniki na gąsienicach przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach terenowych, takich jak błotniste pola, tereny podmokłe lub strome zbocza.

Można wyróżnić kilka typów ciągników rolniczych ze względu na układ jezdny. Najpopularniejsze są ciągniki kołowe. Wśród tego rodzaju zwykle dostępne są traktory ze stałym napędem tylnej osi 2 WD lub 4 WD. Moc silników pierwszego wariantu wynosi ponad 300 KM, natomiast w drugim przypadku jest to do 600 KM. Na rynku dostępne są również ciągniki gąsienicowe, które dobrze sprawdzają się na trudnych terenach – tam gdzie ciągniki kołowe mogłyby sobie nie poradzić.

Szukasz wysokiej klasy ciągnika do swojego gospodarstwa? Sprawdź naszą ofertę i wybierz sprzęt najlepszy dla Twoich potrzeb. Oferujemy sprzedaż ciągników rolniczych w Szczecinie i okolicach oraz profesjonalny serwis maszyn i szeroki wybór części do urządzeń rolniczych i budowlanych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!