caseVaderstadkverneland

Zboża najlepszej jakości

Skup i sprzedaż zbóż

Call Banners Newsletter Popup

Spółka Agromarket Wiewiecko jest stabilnym i wiarygodnym partnerem dla producentów rolnych. To dlatego proponujemy szeroką ofertę usługową kierowaną właśnie do sektora rolniczego. Skup i sprzedaż zbóż prowadzimy nie tylko w czasie kampanii żniwnej, ale w ciągu całego roku, proponując konkurencyjne ceny, kompleksowe usługi i profesjonalne maszyny rolnicze. Naszą ofertę kierujemy m.in. do rolników z okolic Szczecina oraz osób prowadzących gospodarstwo rolne na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy nasion. Zajmujemy się skupem i sprzedażą pszenicy, pszenżyta, żyta, jęczmienia, kukurydzy oraz rzepaku. Wiemy, że czas każdego rolnika to cenny czas, dlatego gwarantujemy sprawne dokonywanie transakcji oraz terminowe dostawy. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego ofertę skupu i sprzedaży zbóż dopasujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zapewniamy fachowe i bezpłatne doradztwo na każdym etapie współpracy.

Skup zbóż na terenie województwa zachodniopomorskiego

certyfikat REDcertcertyfikat GMP+ B3 Firma dysponuje odpowiednią infrastrukturą do skupu, przewozu, konserwacji, przechowywania zbóż, rzepaku i kukurydzy. Prowadząc skup zbóż, pozyskujemy surowiec o wysokich walorach jakościowych. Ocena jakościowa ziarna dokonywana w naszym laboratorium na wysokiej klasy sprzęcie gwarantuje obiektywne oznaczenie parametrów zboża. Jesteśmy zainteresowani wieloletnią współpracą z producentami rolnymi - w szczególności z woj. zachodniopomorskiego, jak również ościennych województw. Posiadamy Certyfikat GMP+ B3 w zakresie zbioru, magazynowania i sprzedaży zbóż oraz certyfikat REDcert zrównoważonego rozwoju produkcji biomasy. Certyfikaty poświadczają, że w obszarze skupu oraz magazynowania zbóż nasze działania są całkowicie bezpiecznie i spełniają szereg wymogów.

Sprzedaż zbóż w okolicach Szczecina

Firma Agromarket zajmuje się również sprzedażą zbóż. Zapewniamy dowóz towaru do kupującego przy pomocy specjalistycznych taborów – świadczymy też różne usługi transportowe. Zainteresowanym klientom oferujemy również długoterminowe umowy na sprzedawane przez nas zboże. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu działalności, a nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, świadczone przez wykwalifikowanych pracowników grupy. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas w najwyższej jakości zboża, m.in. pszenicę, owies, żyto czy jęczmień.Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają europejskie standardy oraz wymogi. Dokładamy wszelkich starań i dbamy o to, by każda sprzedaż zbóż przebiegała prawidłowo. Gwarantujemy rzetelne rozliczenie oraz bezpieczeństwo całej transakcji. Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą i wyboru odpowiedniej dla siebie usługi. Gwarantujemy szeroki wybór ziaren najlepszej klasy.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą finansowania maszyn rolniczych.


Osoby odpowiedzialne za skup i sprzedaż zbóż:

Marcin Czura | Lidia Kielan

tel.: 662 171 857
e-mail: infozboza@agromarketwiewiecko.pl