caseVaderstadkverneland

Zboża najlepszej jakości

Skup i sprzedaż zbóż

Spółka Agromarket Wiewiecko jest stabilnym i wiarygodnym partnerem dla producentów rolnych. To dlatego proponujemy szeroką ofertę usługową kierowaną właśnie do sektora rolniczego. Skup i sprzedaż zbóż prowadzimy nie tylko w czasie kampanii żniwnej, ale w ciągu całego roku, proponując konkurencyjne ceny i kompleksowe usługi i profesjonalne maszyny rolnicze - Szczecin.

Firma dysponuje odpowiednią infrastrukturą do skupu, przewozu, konserwacji, przechowywania zbóż, rzepaku i kukurydzy. Prowadząc skup zbóż, pozyskujemy surowiec o wysokich walorach jakościowych. Ocena jakościowa ziarna dokonywana w naszym laboratorium, na wysokiej klasy sprzęcie gwarantuje obiektywne oznaczenie parametrów zboża. Jesteśmy zainteresowani wieloletnią współpracą z producentami rolnymi - w szczególności z woj. zachodniopomorskiego, jak również ościennych województw.

certyfikat REDcertcertyfikat GMP+ B3 Posiadamy Certyfikat GMP+ B3 w zakresie zbioru, magazynowania i sprzedaży zbóż oraz certyfikat REDcert zrównoważonego rozwoju produkcji biomasy.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą finansowania maszyn rolniczych.


Osoby odpowiedzialne za skup i sprzedaż zbóż:

Grzegorz Podgórski
e-mail: infozboza@agromarketwiewiecko.pl
tel.: 795 516 145