caseVaderstadkverneland

Chroń swoje uprawy

Skuteczne środki ochrony roślin - Szczecin i okolice

Call Banners Newsletter Popup

Nadrzędnym celem działalności firmy Agromarket jest kompleksowa obsługa rolnictwa. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości ochronę płodów rolnych, współpracujemy ze światowymi liderami z zakresu produkcji środków ochrony roślin. Oferujemy najlepszej klasy nawozy dolistne i tradycyjne, a także preparaty zwalczające szkodniki i podnoszące wydajność upraw.

Szeroki asortyment środków ochrony roślin

Szeroka gama produktów daje gwarancję, że znajdą Państwo u nas wszystko, co jest niezbędne do odpowiedniej ochrony swoich upraw. Jednocześnie zapewniamy, że nasz asortyment obejmuje tylko wysokiej jakości produkty. Fachowa wiedza naszego personelu pozwala zaś dobrać odpowiednie środki ochrony roślin i nawozy rolnicze do potrzeb każdego gospodarstwa. To kompleksowa oferta, która pozwoli zadbać Państwu o zdrowie i dobrą kondycję upraw oraz zwiększyć plony.

Oferowane przez nas produkty wyróżniają się nie tylko wysoką skutecznością i konkurencyjną ceną. W widoczny sposób podnoszą efektywność upraw, a wytwarzane są w przyjazny dla środowiska sposób i nie zagrażają naturalnym ekosystemom. Z nami masz pewność, że Twoje uprawy będą zdrowe i produktywne, a tym samym bezpieczne dla odbiorców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, udzielamy fachowych porad na temat zarówno doboru, jak i stosowania środków ochrony roślin oraz innych artykułów z naszej oferty. Oprócz nawozów i środków ochrony roślin prowadzimy sprzedaż maszyn i urządzeń rolniczych na terenie całego kraju i świadczymy kompleksowe usługi serwisowe.

Agromarket Wiewiecko to uznana firma od lat działająca w branży. Pomagamy uzyskać finansowanie maszyn rolniczych i ubezpieczamy sprzęt w gospodarstwie. Zapewniamy także atrakcyjne warunki handlowe.

Osoba odpowiedzialna za środki ochrony roślin:
Tomasz Kaźmierczak
tel. 606 396 182
e-mail: t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl

Rejestr środków ochrony roślin
Wyszukiwarka środków ochrony roślin
Zapoznaj się z naszą ofertą Szczecin | Koszalin | Wałcz | Stargard | Kołobrzeg | Sławno | Szczecinek