caseVaderstadkverneland

Gwarantowana ochrona

Ubezpieczenia rolnicze dla właścicieli gospodarstw

Call Banners

Każdy majątek warto chronić poprzez wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia. W przypadku gospodarstw rolnych, które stanowią wartość nie tylko jako nieruchomość, ale również jako przynoszące dochody przedsiębiorstwo, ta ochrona jest jeszcze ważniejsza. Dlatego P.P.H.U. Agromarket Sp. z o.o. wprowadziła nowy zakres usług dla swoich klientów w postaci ubezpieczeń:

  • komunikacyjnych
  • dotowanych ubezpieczeń upraw rolnych
  • majątkowych
  • na życie

Jesteśmy agentem ubezpieczeniowym takich wiodących instytucji, jak PZU SA oraz Concordia Polska TUW. Pomagamy dobrać odpowiednie ubezpieczenie rolnicze, pod kątem wielkości gospodarstwa i rodzaju prowadzonej działalności . Zależnie od potrzeb i oczekiwań klienta jesteśmy w stanie zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania, które ochronią infrastrukturę i wyposażenie rolnicze przed różnego rodzaju stratami.

Z naszą pomocą ubezpieczą Państwo nie tylko swój majątek, który jest jednocześnie źródłem zarobku, ale również siebie oraz członków rodziny, pojazdy i nie tylko. Oferujemy profesjonalne doradztwo i atrakcyjne pakiety ubezpieczeń od renomowanych towarzystw.

Ubezpieczenia na maszyny, budynki i wyposażenie

Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia rolniczego jest kluczowym elementem dla skutecznego zabezpieczenia gospodarstw rolnych wraz z całym niezbędnym sprzętem i wyposażeniem. Ubezpieczenie maszyn rolniczych, takich jak ciągniki czy ładowarki teleskopowe oraz budynków gospodarczych pozwala na zminimalizowanie ryzyka związanego z potencjalnymi stratami, które mogą wynikać z kradzieży, pożarów czy awarii technicznych, a także niekorzystnych warunków pogodowych.

Nasze ubezpieczenia dla rolników, w tym ubezpieczenie budynków rolniczych umożliwiają ochronę kosztownego sprzętu i całej infrastruktury gospodarstwa w przypadku usterek lub zdarzeń losowych. Decydując się na wykupienie ubezpieczenia rolniczego zyskujesz pewność, że Twoje gospodarstwo będzie bezpieczne na co dzień i w razie zaistnienia sił wyższych.

Ubezpiecz się już dziś!

Planując zakup ubezpieczenia rolniczego warto wziąć pod uwagę wiele czynników, które będą miały wpływ na wysokość składek oraz ewentualnych odszkodowań. Przed ostateczną decyzją warto zasięgnąć porady naszych konsultantów, którzy pomogą wybrać wariant odpowiedni dla potrzeb każdego rolnika. Pozostajemy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo.

Kontakt z działem ubezpieczeń:
Szymon Bujak
e-mail: s.bujak@agromarketwiewiecko.pl
tel.:     606 396 834

Krzysztof Mac
e-mail: k.mac@agromarketwiewiecko.pl
tel.:     696 476 292