caseVaderstadkverneland

Maszyny dla Twojego gospodarstwa

Maszyny rolnicze

Żadne gospodarstwo nie może wydajnie pracować bez odpowiednich maszyn rolniczych. Dlatego również i w naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. Dysponujemy bardzo bogato zaopatrzonym placem maszynowym, gdzie można obejrzeć różnorodne ciągniki rolnicze i inne wysokiej klasy maszyny idealne do nowoczesnych gospodarstw. Proponujemy wyłącznie rozwiązania od najlepszych producentów – Case IH, Kverneland Group. Vaderstad, Wielton. Oferta obejmuje też maszyny używane w bardzo dobrym stanie technicznym i przystępnych cenach.

Ciągniki rolnicze i inne maszyny – tylko z Agromarketu

Umożliwiamy dopasowanie maszyn rolniczych do profilu działalności i potrzeb Państwa gospodarstwa. Jest to możliwe dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie. Asortyment tradycyjnych maszyn takich jak ciągniki rolnicze, pługi czy kombajny uzupełniają ładowarki teleskopowe, a także myjki ciśnieniowe i inne mniejsze urządzenia przydatne w gospodarstwach. Zajmujemy się ponadto dystrybucją oryginalnych części wymienionych wyżej marek, a także ich zamienników. Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce zamówione części oraz maszyny dostarczamy szybko i bezpośrednio do klienta na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, a po ustaleniu także w dalsze rejony. Specjalistyczny transport zapewnia pełne bezpieczeństwo ładunku. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 15:15.

Zapewniamy Państwu fachowe i bezpłatne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich ciągników rolniczych oraz innych maszyn do potrzeb gospodarstwa.
Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Kontakt z działem maszyn rolniczych:
Piotr Mac
tel.:   604 459 793
e-mail: p.mac@agromarketwiewiecko.pl

Krzysztof Mac
tel:    696 476 292
e-mail: k.mac@agromarketwiewiecko.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz aktualne dostępne na naszym placu maszyny:
Kliknij na wybraną markę aby przejść na stok.
Case Kverneland krukowiak
Wielton Vaderstad Agromarket maszyny używane