caseVaderstadkverneland

Maszyny dla Twojego gospodarstwa

Maszyny rolnicze

Żadne gospodarstwo nie może wydajnie pracować bez odpowiednich maszyn rolniczych. Dlatego również i w naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. Dysponujemy bardzo bogato zaopatrzonym placem maszynowym, gdzie można obejrzeć różnorodne ciągniki rolnicze i inne wysokiej klasy maszyny idealne do nowoczesnych gospodarstw. Proponujemy wyłącznie rozwiązania od najlepszych producentów – Case IH, Kverneland Group, Vaderstad, Wielton. Oferta obejmuje też maszyny używane w bardzo dobrym stanie technicznym i przystępnych cenach.

Ogromny wybór urządzeń rolniczych

Umożliwiamy dopasowanie maszyn rolniczych do profilu działalności i potrzeb Państwa gospodarstwa. Jest to możliwe dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie. Asortyment tradycyjnych maszyn takich jak ciągniki rolnicze, pługi czy kombajny uzupełniają ładowarki teleskopowe, a także myjki ciśnieniowe i inne mniejsze urządzenia przydatne w gospodarstwach. Zajmujemy się ponadto dystrybucją oryginalnych części wymienionych wyżej marek, a także ich zamienników. Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce zamówione części oraz maszyny dostarczamy szybko i bezpośrednio do klienta na terenie całego województwa zachodniopomorskiego, a po ustaleniu także w dalsze rejony. Specjalistyczny transport zapewnia pełne bezpieczeństwo ładunku. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 15:15.

Maszyny rolnicze firm Case IH

W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenie rolnicze produkowane przez sprawdzone firmy z wieloletnim doświadczeniem. Jedną z nich jest przedsiębiorstwo Case IH, zajmujące się od dziesięcioleci dostarczaniem maszyn rolniczych najlepszego gatunku. Korzystając z najnowocześniejszych technologii, Case IH wprowadza na rynek m.in. solidne i wydajne kombajny, ciągniki rolnicze czy ładowarki teleskopowe. Maszyny rolnicze Case wyróżnia mocny silnik, który gwarantuje skuteczną, efektywną i bezawaryjną pracę. Ich wyjątkowa konstrukcja sprawia, że ciągniki rolnicze oraz pozostały sprzęt tej marki zapewnia maksymalną przyczepność. Producent sprzętu deklaruje, że powstaje on w oparciu o innowacyjność, starając się dostarczyć rolnikom najwyższej jakości narzędzia przeznaczone do ciężkiej pracy. Dla marki Case IH ważne jest również, aby oferowane produkty idealnie ze sobą współgrały oraz działały w pełnej integracji. Innowacyjne produkty oraz gwarancja długiego działania sprawiają, że pojazdy tego producenta od lat zdobywają zainteresowanie klientów. Wszystkie te urządzenia mogą obejrzeć Państwo w naszej siedzibie nieopodal Szczecina. Dysponujemy również oryginalnymi częściami zamiennymi.

Maszyny rolnicze Kverneland dostępne w Szczecinie

Kolejnym wiodącym producentem sprzętu rolniczego jest Kverneland Group. Założona w 1879 r. grupa działa na rynku światowym i eksportuje pojazdy rolnicze najlepszego sortu do kilkunastu krajów, w tym do Polski. Urządzenia firmy Kverneland cieszą się wielkim uznaniem użytkowników oraz fachowców, o czym świadczą liczne prestiżowe nagrody. Inwestując w maszyny tego producenta zyskuje się pewność wieloletniego użytkowania. Marka Kverneland zajmuje się produkcją m.in. maszyn zielonkawych, pras i owijarek oraz maszyn uprawowych. Ich bezawaryjność i solidna konstrukcja wpływa na efektywną, wydajną pracę w każdych warunkach. Wybór odpowiedniej maszyny rolniczej to niezwykle ważna kwestia, często decydująca o dalszym rozwoju gospodarstwa. Warto postawić na sprawdzony sprzęt renomowanych producentów, m.in. norweski Kverneland Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów z okolic Szczecina i terenów województwa zachodniopomorskiego do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sprzętu rolniczego.

Zapewniamy Państwu fachowe i bezpłatne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich ciągników rolniczych oraz innych maszyn do potrzeb gospodarstwa.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Kontakt z działem maszyn rolniczych:
Piotr Mac
tel.:   604 459 793
e-mail: p.mac@agromarketwiewiecko.pl

Krzysztof Mac
tel:    696 476 292
e-mail: k.mac@agromarketwiewiecko.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz aktualne dostępne na naszym placu maszyny:
Kliknij na wybraną markę aby przejść na stok.
Case Kverneland krukowiak
Wielton Vaderstad Agromarket maszyny używane