caseVaderstadkverneland

Maszyny dla Twojego gospodarstwa

Szeroki wybór ładowarek teleskopowych

Call Banners Newsletter Popup

Firma Agromarket, z siedzibą nieopodal Szczecina, oferuje bogaty wybór sprzętu rolniczego, w tym wysokiej jakości ładowarek teleskopowych. Dobrze wybrana maszyna może służyć przez wiele lat, usprawniając pracę na gospodarstwie. Jeśli  szukasz nowoczesnej i niezawodnej ładowarki teleskopowej, doskonale trafiłeś. Prowadzimy sprzedaż maszyn rolniczych na terenie całego kraju, zapewniając kompleksowe wsparcie i fachowe doradztwo, a wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie i terminowo.

Czym jest ładowarka teleskopowa?

Ładowarki teleskopowe to maszyny szeroko wykorzystywane m.in. w rolnictwie oraz budownictwie. Ich zadaniem jest szybkie przewożenie ciężkich materiałów z miejsca na miejsce oraz umieszczanie przedmiotów na różnych wysokościach. Nośnik świetnie nada się do przenoszenia surowców w gospodarstwach o dużej powierzchni.

Ładowarka teleskopowa może być zamontowana na kołach lub gąsienicach, które pozwalają na swobodne poruszanie się po różnych rodzajach terenu, w tym po wszelkich nierównościach, co jest szczególnie istotne w przypadku prowadzenia zaawansowanych prac budowlanych lub rolnych. Nasze ładowarki  teleskopowe ze Szczecina są wyposażone w specjalny podnośnik widłowy, umożliwiający wygodne i efektywne podnoszenie lub przenoszenie różnego rodzaju ciężkich ładunków, takich jak palety czy materiały budowlane.

Napędzane najwyższej klasy mocnymi silnikami ładowarki teleskopowe od Agromarket Wiewiecko to zaawansowane maszyny o wszechstronnych zastosowaniach. Z powodzeniem mogą służyć do załadunku i rozładunku towarów, budowy i remontu, prac na wysokościach oraz prac rolniczych, a także w innych sytuacjach, w których konieczne jest manipulowanie ciężkimi przedmiotami na różnych wysokościach lub w trudno dostępnych miejscach.

W naszym asortymencie oprócz ładowarek teleskopowych znajdują się wszelkie potrzebne części do maszyn rolniczych, a nasi pracownicy służą poradą przy ich doborze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Rodzaje ładowarek teleskopowych

Dostępne u nas teleskopowe ładowarki różnią się wielkością, zdolnościami podnoszenia, zasięgiem oraz rodzajem napędu, który może być spalinowy, elektryczny lub hybrydowy. Ze względu na napęd możemy wyróżnić ładowarki teleskopowe:

  • napędzie mechanicznym – ten rodzaj świetnie sprawdza się na trudnych powierzchniach i może przewozić większe ciężary;
  • z silnikiem hydraulicznym – ich działanie cechuje duża precyzja, lepiej nadają się do pracy na prostych płaszczyznach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych urządzeń rolniczych! Ponadto prowadzimy sprzedaż środków ochrony roślin i oferujemy również profesjonalne usługi transportowe, serwis maszyn, a także ubezpieczenia rolnicze. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego , a dostawy realizujemy w całym kraju.