caseVaderstadkverneland

Realizuj swoje plany

Finansowanie maszyn dla rolników

Mając na względzie wygodę naszych klientów, jak również dążąc do zapewnienia jak najwyższych standardów obsługi, oferujemy szeroką gamę źródeł finansowania zakupionych u nas maszyn, urządzeń rolniczych oraz środków ochrony roślin. Świadczymy wszechstronną pomoc w zakupie niezbędnego sprzętu i materiałów na korzystnych warunkach.

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące leasingu maszyn rolniczych, preferencyjnych kredytów oraz możliwości uzyskania dofinansowań unijnych na sprzęt rolny.

Współpracujemy z najlepszymi funduszami leasingowymi w kraju. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup ciągników rolniczych oraz innych maszyn czy urządzeń za gotówkę często jest niemożliwy lub po prostu nieopłacalny. Dlatego umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z różnych form finansowania, doradzając jednocześnie przy wyborze najkorzystniejszych opcji w konkretnej sytuacji. Dzięki temu uzyskują Państwo dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych bez konieczności ponoszenia dużych jednorazowych inwestycji.

Pożyczki i dofinansowania na sprzęt rolniczy

Finansowanie maszyn rolniczych w formie leasingu lub pożyczki może okazać się dobrym sposobem na podniesienie wydajności gospodarstwa przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych. Dzięki współpracy nawiązanej z firmami leasingowymi pomagamy rolnikom oraz przedsiębiorstwom rolnym w uzyskaniu wszelkich dostępnych na rynku form finansowania:

  • leasingu finansowego i operacyjnego
  • pożyczek komercyjnych
  • pożyczek pomostowych pod fundusze Unii Europejskiej

Naszym klientom oferujemy również pomoc w zakresie pozyskiwania:

  • funduszy unijnych
  • kredytów preferencyjnych z dopłatami ARiMR
  • kredytów komercyjnych
  • kredytów pomostowych pod fundusze Unii Europejskiej

Wydajemy ponadto ubezpieczenia rolnicze i świadczymy kompleksowe usługi transportowe na terenie województwa zachodniopomorskiego. Z Agromarket Wiewiecko możesz skutecznie podnieść wydajność swoich plonów oraz zmodernizować niezbędne sprzęty i wyposażenie. Zapraszamy do kontaktu z doradcą, który przedstawi najkorzystniejsze formy finansowania, dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Osoba odpowiedzialna za finansowanie:
Szymon Bujak
e-mail:    s.bujak@agromarketwiewiecko.pl
tel.:     606 396 834