Kompleksowa obsługa rolnictwa – Agromarket | zachodniopomorskie

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Skup i sprzedaż zbóż

Spółka Agromarket Wiewiecko jest stabilnym i wiarygodnym partnerem dla producentów rolnych. To dlatego proponujemy szeroką ofertę usługową kierowaną właśnie do sektora rolniczego. Skup i sprzedaż zbóż prowadzimy nie tylko w czasie kampanii żniwnej, ale w ciągu całego roku, proponując konkurencyjne ceny i kompleksowe usługi.

Firma dysponuje odpowiednią infrastrukturą do skupu, przewozu, konserwacji, przechowywania zbóż, rzepaku i kukurydzy. Prowadząc skup zbóż, pozyskujemy surowiec o wysokich walorach jakościowych. Ocena jakościowa ziarna dokonywana w naszym laboratorium, na wysokiej klasy sprzęcie gwarantuje obiektywne oznaczenie parametrów zboża. Jesteśmy zainteresowani wieloletnią współpracą z producentami rolnymi – w szczególności z woj. zachodniopomorskiego, jak również ościennych województw.


RedcertGMP+B3Posiadamy Certyfikat GMP+ B3 w zakresie zbioru, magazynowania i sprzedaży zbóż oraz certyfikat REDcert zrównoważonego rozwoju produkcji biomasy.
Osoby odpowiedzialne za skup i sprzedaż zbóż:
Marta Szczęśniak
e-mail:    zboza@agromarketwiewiecko.pl
tel.:     662 171 857

Grzegorz Podgórski
e-mail: infozboza@agromarketwiewiecko.pl
tel.: 795 516 145


case autoryzowany dealerfinansowanie maszyn rolniczychtransportskup i sprzedaż zbóżUtylizacja uppz kat 2 i 3biogazowniaenergia