Agromarket - maszyny rolnicze, nawozy, skup i sprzedaż zbóż, środki ochrony roślin

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Usługi transportowe Agromarket

Usługi transportowe świadczymy już od 1992 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług transportowych na terenie kraju jak i zagranicy. Cechuje nas sumienne wykonywanie powierzonych zleceń. Usługi transportowe przyjmujemy i realizujemy całodobowo. Jesteśmy płatnikiem VAT, oraz posiadamy ubezpieczenie OCP.

Wszystkie nasze samochody wyposażone są w nowoczesne systemy antywłamaniowe, a nasi kierowcy są zawsze w kontakcie z centralą naszej firmy oraz klientem.
Podejmujemy się każdego zlecenia. Posiadamy 21 aut samowyładowczych, 3 plandeki oraz niskopodwoziówkę.
Usługi transportowe
Posiadamy certyfikat GMP + B 4 w zakresie transportu zbóż i pasz.

Osoby odpowiedzialne za usługi transportowe:
Paweł Fabisiak
e-mail:    p.fabisiak@agromarketwiewiecko.pl
tel.:     728 463 813

Grzegorz Sokół
e-mail:    transport@agromarketwiewiecko.pl
tel.:     606 708 831


case autoryzowany dealerfinansowanie maszyn rolniczychtransportskup i sprzedaż zbóżUtylizacja uppz kat 2 i 3biogazowniaenergia