Agromarket - maszyny rolnicze, nawozy, skup i sprzedaż zbóż, środki ochrony roślin

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Kontakt

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, lub współpracą z naszą firmą, prosimy o kontakt:

Przedsiąbiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
Agromarket Sp. z o.o.
Jan Mac
Wiewiecko 36 c
73-155 Węgorzyno

Telefon: 91 3971846
fax: 91 3971144
NIP 854-16-48-863
E-mail: agromarket@inet.pl


Właściciel firmy - Jan Mac

Nawozy,mieszanki, środki ochrony roślin
Tomasz Kazmierczak
kom. 606 396 182
e-mail: t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl
Nawozy i Mieszanki Nawozowe
Bartosz Konecki
kom. 692 456 060
e-mail: b.konecki@agromarketwiewiecko.pl
Finansowanie i Ubezpieczenia
Szymon Bujak
kom. 606 396 834
e-mail: s.bujak@agromarketwiewiecko.pl
Serwis maszyn
Krzysztof Kołodziejczyk
kom. 668 675 029
e-mail: kolodziej.agromarket@wp.pl
Usługi transportowe
Paweł Fabisiak
kom. 728 463 813
e-mail: p.fabisiak@agromarketwiewiecko.pl
Skup i sprzedaż zbóż
Marta Szczęśniak
kom. 662 171 857
e-mail: zboza@agromarketwiewiecko.pl
Maszyny rolnicze
Piotr Mac
kom. 604 459 793
e-mail: p.mac@agromarketwiewiecko.pl
Krzysztof Mac
kom. 696 476 292
e-mail: k.mac@agromarketwiewiecko.pl
Części do maszyn
Damian Padziński
kom. 602 243 729
e-mail: d.padzinski@agromarketwiewiecko.pl