Kompleksowa obsługa rolnictwa – Agromarket | zachodniopomorskie

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Kontakt z Agromarket – zachodniopomorskie

Firma Agromarket z siedzibą w Wiewiecku nieopodal Szczecina świadczy szereg usług przeznaczonych dla gospodarstw rolnych i firm z branży agro. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z woj. zachodniopomorskiego, jednak jesteśmy również otwarci na współpracę poza tym obszarem.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza propozycja. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Poniżej podajemy dane kontaktowe do biura oraz przedstawicieli konkretnych działów.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
Agromarket Sp. z o.o.
Jan Mac
Wiewiecko 36 c
73-155 Węgorzyno

Telefon: 91 3971846
fax: 91 3971144
NIP 854-16-48-863
E-mail: agromarket@inet.pl


Właściciel firmy - Jan Mac

Nawozy,mieszanki, środki ochrony roślin
Tomasz Kazmierczak
kom. 606 396 182
e-mail: t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl
Nawozy i Mieszanki Nawozowe
Bartosz Konecki
kom. 692 456 060
e-mail: b.konecki@agromarketwiewiecko.pl
Finansowanie i Ubezpieczenia
Szymon Bujak
kom. 606 396 834
e-mail: s.bujak@agromarketwiewiecko.pl
Serwis maszyn
Krzysztof Kołodziejczyk
kom. 668 675 029
e-mail: kolodziej.agromarket@wp.pl
Usługi transportowe
Paweł Fabisiak
kom. 728 463 813
e-mail: p.fabisiak@agromarketwiewiecko.pl
Skup i sprzedaż zbóż
Marta Szczęśniak
kom. 662 171 857
e-mail: zboza@agromarketwiewiecko.pl
Maszyny rolnicze
Piotr Mac
kom. 604 459 793
e-mail: p.mac@agromarketwiewiecko.pl
Krzysztof Mac
kom. 696 476 292
e-mail: k.mac@agromarketwiewiecko.pl
Części do maszyn
Damian Padziński
kom. 602 243 729
e-mail: d.padzinski@agromarketwiewiecko.pl