Kontakt z Agromarket - zachodniopomorskie

Firma Agromarket z siedzibą w Wiewiecku nieopodal Szczecina świadczy szereg usług przeznaczonych dla gospodarstw rolnych i firm z branży agro. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów z woj. zachodniopomorskiego, jednak jesteśmy również otwarci na współpracę poza tym obszarem.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa nasza propozycja. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania. Poniżej podajemy dane kontaktowe do biura oraz przedstawicieli konkretnych działów.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
Agromarket Sp. z o.o.
Jan Mac

Wiewiecko 36 c
73-155 Węgorzyno
NIP 854-16-48-863

+48 91 39 718 46
+48 91 39 711 44
agromarket@inet.pl

Kontakty do poszczególnych działów biura handlowego: kliknij, aby rozwinąć

Środki ochrony roślin, nawozy

Tomasz Kaźmierczak
606 396 182
t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl

Serwis maszyn

Krzysztof Kołodziejczyk
668 675 029
kolodziej.agromarket@wp.pl

Maszyny rolnicze

Piotr Mac
604 459 793
p.mac@agromarketwiewiecko.pl

Krzysztof Mac
696 476 292
k.mac@agromarketwiewiecko.pl

Nawozy i mieszanki nawozowe

Bartosz Konecki
692 456 060
b.konecki@agromarketwiewiecko.pl

Usługi transportowe

Paweł Fabisiak
728 463 813
p.fabisiak@agromarketwiewiecko.pl

Części do maszyn

Damian Padziński
602 243 729
d.padzinski@agromarketwiewiecko.pl

Bartosz Szwaciński
795 516 120
b.szwacinski@agromarketwiewiecko.pl

Przemysław Surowiak
784 964 647
p.surowiak@agromarketwiewiecko.pl

Emilian Kamiński
608 045 889
e.kaminski@agromarketwiewiecko.pl

Finansowanie i Ubezpieczenia

Szymon Bujak
606 396 834
s.bujak@agromarketwiewiecko.pl

Skup i sprzedaż zbóż

Marta Szczęśniak
662 171 857
zboza@agromarketwiewiecko.pl

Grzegorz Podgórski
795 516 145
infozboza@agromarketwiewiecko.pl