Agromarket - maszyny rolnicze, nawozy, skup i sprzedaż zbóż, środki ochrony roślin

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Serwis maszyn rolniczych

Firma "Agromarket" posiada wyspecjalizowany zespół serwisowy maszyn rolniczych . Kupując w naszej firmie nowy ciągnik, kombajn lub jakąkolwiek maszynę rolniczą nie muszą się Państwo martwić o serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Każdy zakupiony sprzęt rolniczy objęty jest pełną obsługą serwisową, którą zapewnia dział serwisu. Doświadczona i znakomicie przeszkolona załoga serwisowa udzieli Państwu instruktażu i praktycznych wskazówek dotyczących ustawień i użytkowania zakupionego ciągnika bądź maszyny.
Dział Serwisu jest w ciągłym kontakcie zarówno z magazynem części zamiennych, jak i mechanikami, co gwarantuje elastyczność i szybkość obsługi.

Osoba odpowiedzialna za serwis maszyn:
Krzysztof Kołodziejczyk
tel. 668 675 029
e-mail: kolodziej.agromarket@wp.pl

serwis maszyn case
case autoryzowany dealerfinansowanie maszyn rolniczychtransportskup i sprzedaż zbóżUtylizacja uppz kat 2 i 3biogazowniaenergia