Agromarket - maszyny rolnicze, nawozy, skup i sprzedaż zbóż, środki ochrony roślin

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Nawozy mineralne - mieszanki nawozowe

PPHU Agromarket Sp. z o.o. w Wiewiecku specjalizuje się również w sprzedaży nawozów rolniczych. Dzięki współpracy z największymi producentami oferujemy szeroka gamę nawozów azotowych, wieloskładnikowych (NPK) jak i odżywek. Własna mieszalnia pozwala nam dopasować skład nawozów do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa. Zajmujemy się także dystrybucją wapna rolniczego.

Współpraca z naszą firmą to korzystne warunki handlowe, pomoc z zakresu stosowania naszych produktów oraz dostawa prosto do klienta.
Szeroka gama produktów daje gwarancję, że znajdą Państwo u nas wszystko, co jest niezbędne do odpowiedniej ochrony swoich upraw.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, służymy pomocą w doborze najodpowiedniejszych produktów, udzielamy fachowej porady w zakresie ich stosowania a także zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe.

Kontakt z działem: Nawozy mineralne - mieszanki nawozowe
Tomasz Kaźmierczak
tel. 606 396 182
e-mail: t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl

Bartosz Konecki
tel. 692 456 060
e-mail: b.konecki@agromarketwiewiecko.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz aktualnie dostępne
na naszym magazynie produkty:
nawozy środki ochrony roślin Wapno nawozowe materiał siewny Wszystkie produkty
case autoryzowany dealerfinansowanie maszyn rolniczychtransportskup i sprzedaż zbóżUtylizacja uppz kat 2 i 3biogazowniaenergia