Kompleksowa obsługa rolnictwa – Agromarket | zachodniopomorskie

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Nawozy mineralne - mieszanki nawozowe

Jak sprawić, by plony były bujne, a rośliny rosły mocne i zdrowe? Konieczne będą odpowiednie nawozy. Oferujemy produkty dla każdego rolnika, a także sadowników czy ogrodników. Szeroki asortyment jest owocem współpracy z wieloma firmami, które zaliczają się do najlepszych producentów nawozów na rynku.

Profesjonalne nawozy rolnicze

Szeroka gama oferowanych nawozów rolniczych obejmuje produkty azotowe, wieloskładnikowe (NPK) oraz odżywki. Sprzedajemy jednak nie tylko gotowe mieszanki, które można znaleźć w innych miejscach. Własna mieszalnia pozwala nam dopasować skład nawozów do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa. Składniki dobieramy w oparciu o wymagania klienta oraz fachową wiedzę. Zajmujemy się także dystrybucją wapna rolniczego. Współpraca z naszą firmą to korzystne warunki handlowe, pomoc z zakresu doboru i stosowania oferowanych produktów oraz dostawa prosto do klienta. Bogaty asortyment daje gwarancję, że znajdą Państwo u nas wszystko, co jest niezbędne do odpowiedniej ochrony i wzmacniania upraw. To unikalna oferta, z której warto skorzystać, by zadbać o swoje plony.

Kontakt z działem: Nawozy mineralne - mieszanki nawozowe
Tomasz Kaźmierczak
tel. 606 396 182
e-mail: t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl

Bartosz Konecki
tel. 692 456 060
e-mail: b.konecki@agromarketwiewiecko.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz aktualnie dostępne
na naszym magazynie produkty:
nawozy środki ochrony roślin Wapno nawozowe materiał siewny Wszystkie produkty
case autoryzowany dealerfinansowanie maszyn rolniczychtransportskup i sprzedaż zbóżUtylizacja uppz kat 2 i 3biogazowniaenergia