Agromarket - maszyny rolnicze, nawozy, skup i sprzedaż zbóż, środki ochrony roślin

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Ładowarki teleskopowe DIECI

Dieci - ładowarki teleskopowe Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom branży rolniczej  firma PPHU Agromarket Sp.zo.o przygotowała nową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów.

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o włoskie  ładowarki teleskopowe firmy DIECI.

Firma DIECI wieloletni lider na rynku ładowarek teleskopowych, obecna jest na rynku już od ponad 40 lat. Rozpoczęła produkcję podnośników teleskopowych w 1983, (jako pierwsza firma w Europie). Produkcję wywrotek i niewielkich ciężarówek rozpoczęła już w 1962.
Dzięki zdobytym   doświadczeniu, firma Dieci produkuje niezawodne urządzenia, zaspokajające potrzeby użytkowników w przemyśle, budownictwie, rolnictwie i sadownictwie.
Dieci jest numerem jeden w rankingu  liderów na rynku światowym wśród nielicznych firm działających w dziedzinie produkcji ładowarek teleskopowych.
Ładowarki Dieci są szybkie, proste w obsłudze, wyjątkowo komfortowe i łatwe w kierowaniu. Zapewniają wydajność dzięki precyzyjnym układom elektronicznym, które z pewnością zachwycą użytkownika. Najnowocześniejsze technologie, zapewniają wyjątkowe osiągi i niezrównany komfort, stawiają maszyny Dieci na pierwszym miejscu we wszystkich obszarach. 
W stałej ofercie znajduje się u nas kilka  modeli ładowarek teleskopowych do zastosowań Agro i nie tylko, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla Siebie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.    

Kontakt :
Piotr Mac
tel.:    +48 604 459 793
e-mail: p.mac@agromarketwiewiecko.pl
case autoryzowany dealerfinansowanie maszyn rolniczychtransportskup i sprzedaż zbóżUtylizacja uppz kat 2 i 3biogazowniaenergia