Agromarket

ŁĄKROL Sp. z o.o.

EFR Silosy

Łąkrol Sp. z o.o.Firma „ŁĄKROL” Sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego z polskim kapitałem, która powstała w 1993 r. Współpracujemy z rolnikami i firmami z całego województwa zachodniopomorskiego i ciągle rozszerzamy swoją działalność skupu zboża na inne rejony Polski. Przez lata działalności wyrobiliśmy sobie opinię rzetelnego i uczciwego partnera w interesach. Dzięki dbałości o dobre relacje z partnerami handlowymi cieszymy się ich zaufaniem.

Współpraca z firmą Łąkrol

Firma dysponuje zaawansowaną i rozbudowaną infrastrukturą do skupu, czyszczenia, suszenia i przechowywania zbóż, rzepaku i kukurydzy. Mamy również własne laboratorium, w którym poddajemy zboża badaniom jakościowym z użyciem wysokiej klasy aparatury. Zróżnicowana i niezawodna flota transportowa pozwala na odbiór dowolnej ilości towarów oraz ich bezpieczny i zgodny z normami przewóz. Certyfikat GMP+ B3 jest potwierdzeniem odpowiedniego podejścia do zbioru, magazynowania i sprzedaży zbóż. Firmie przyznano także certyfikat REDcert zrównoważonego rozwoju produkcji biomasy.

Z większością partnerów prowadzimy stałą, wieloletnią współpracę, budując solidne więzi biznesowe. Zapraszamy do kontaktu, jeśli interesuje Państwa nasza oferta.

ŁĄKROL Sp.zo.o.
Łąkowo 14A
78-311 Rusinowo
NIP 672-000-79-73

adres do korespondencji

Wiewiecko 36c
73-155 Węgorzyno

Magazyn
Przemysław
72-315 Resko

tel.   91 39 71 846
fax.  91 39 71 144

e-mail: zboza@agromarketwiewiecko.pl