Agromarket - maszyny rolnicze, nawozy, skup i sprzedaż zbóż, środki ochrony roślin

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

ŁĄKROL Sp. z o.o.

Łąkrol Sp. z o.o.Firma „ŁĄKROL” Sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego z polskim kapitałem, która powstała w 1993 r. na podstawie podpisanej umowy spółki w formie aktu notarialnego.

Przez te lata wyrobiliśmy sobie opinię rzetelnego i uczciwego partnera w interesach. Współpracujemy z rolnikami i firmami z całego województwa zachodniopomorskiego  i ciągle rozwijamy swoją działalność skupu zboża na inne rejony Polski.

Firma posiada odpowiednią infrastrukturę do skupu, czyszczenia, suszenia i  przechowywania zbóż, rzepaku i kukurydzy.  Prowadząc skup zbóż pozyskujemy surowiec o wysokich walorach jakościowych. Ocena jakościowa ziarna dokonywana w naszym laboratorium, na wysokiej klasy sprzęcie gwarantuje obiektywne oznaczenie parametrów jakościowych zboża. Dysponujemy własnym transportem, który bez problemu odbierze od Państwa każdą ilość zboża.

Jesteśmy zainteresowani wieloletnią współpracą z producentami rolnymi w szczególności z woj. zachodniopomorskiego jak również ościennych województw.

Posiadamy Certyfikat GMP+ B3 w zakresie zbioru, magazynowania i sprzedaży zbóż oraz certyfikat REDcert zrównoważonego rozwoju produkcji biomasy.

ŁĄKROL Sp.zo.o.
Łąkowo 14A
78-311 Rusinowo
NIP 672-000-79-73

adres do korespondencji

Wiewiecko 36c
73-155 Węgorzyno

Magazyn
Przemysław
72-315 Resko

tel.   91 39 71 846
fax.  91 39 71 144

e-mail: zboza@agromarketwiewiecko.pl