Agromarket - maszyny rolnicze, nawozy, skup i sprzedaż zbóż, środki ochrony roślin

--- NOWOŚĆ W OFERCIE - ładowarki teleskopowe Włoskiej firmy DIECI --- Części zamienne: CASE, MC CORMICK , Kverneland, Vaderstad Części robocze do maszyn: Kverneland, Vaderstad, Wielton i innych producentów zachodnich - lemiesze, dłuta, piersi, odkładnie, zęby i inne.

maszyny rolniczeczęści do maszyn rolniczychserwis maszyn rolniczychśrodki ochrony roślinnawozy mineralne - mieszanki nawozowemyjki wysokociśnieniowe kranzleŁĄKROL Sp. z o.o.

Biomasa

Posiadamy w ciągłej sprzedaży brykiet ze słomy.
Produkowane przez nas  brykiety ze słomy należą do grupy proekologicznych paliw odnawialnych. Do ich produkcji wykorzystywana jest w 100% naturalna, wysezonowana słoma. Z rozdrobnionej sieczki, bez dodatku żadnych komponentów, substancji chemicznych, wypełniaczy, klei, itp. formowane są brykiety opałowe.
W trakcie spalania brykietów powstaje znikoma emisja gazów, a bilans obiegu dwutlenku węgla w przyrodzie jest zerowy. Po spaleniu pozostaje niewielka ilość popiołu, który jest czysty ekologicznie i doskonale nadaje się jako nawóz rolniczy.

CHARAKTERYSTYKA brykietów:
  • wartość opałowa: od 14 do 16 MJ/kg
  • gęstość usypowa: ok. 450 kg/mp
  • wilgotność: ok. 15 %
  • zawartość popiołu: ok. 2 do 4 %
  • wymiary: średnica 70 mm; długość przypadkowa
  • 1 t węgla = 1,25 t brykietów.

Osoba do kontaktu:
Marcin Szczęśniak
tel.:    +48 662 084 361
e-mail:    m.szczesniak@agromarketwiewiecko.pl
case autoryzowany dealerfinansowanie maszyn rolniczychtransportskup i sprzedaż zbóżUtylizacja uppz kat 2 i 3biogazowniaenergia